İkram Aracı

Buca Belediyesi “acınız acımızdır” diyerek cenazelerden sonra kısa sürede kurulacak 3 taziye çadırı ve her türlü etkinlikte çok amaçlı kullanılabilen iki ikram aracı ile Buca halkına hizmet vermektedir.

Cenazelerden sonra taziye ziyaretleri ile ilgili halkın sıkıntı yaşadığını görerek içinde temiz ve düzenli bir şekilde sürekli çay ikramı yapılabilen 3 taziye çadırı hizmete açılmıştır.

Her cenaze evine 50 kişilik pilav ve ayran gönderilmekte olup, cenazelerden hemen sonra Buca Belediyesine ait taziye çadırları kurularak, acılı vatandaşlarımız taziyeleri burada kabul etmeleri ve konuklarına çay ikram etmesi sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra üniversite öğrencilerimiz başta olmak üzere hemşehrilerimize  bir tas sıcak çorba verebilecek, sıcak soğuk her türlü yiyeceği servis edebilecek iki ikram aracımız vardır.

Ayrıca konserler, açılışlar ve ramazan ayı etkinlikleri de dahil olmak üzere  her türlü organizasyonda sıcak, soğuk içecekler ve yiyecek ikramı yapılabilecek şekilde dizayn edilen 2 ikram aracı da halkımıza hizmet vermektedir.