Meclis Komisyonları
Meclis Komisyonu

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

  • 1- İlhan DAL
  • 2- Serkan KALMAZ
  • 3- Doğan SARIKAYA
  • 4- Abdurrahim ERTAŞ
  • 5- Ekrem GÜNDOĞDU
  • ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

  • 1- Filiz MERAKLI
  • 2- Ali YILDIZ
  • 3- Mehmet İnan GÜLÇEK
  • 4- Mustafa İNCE
  • 5- Hüseyin PAŞAOĞLU
  • PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

  • 1- Ersin EROĞLU
  • 2- Züleyha BİNGÖL
  • 3- Haydar KARAKOYUN
  • 4- Mustafa SOLMAZ
  • 5- Memduh KAYMAZ
  • ESNAF KOMİSYONU

  • 1- Fikret AKTAŞ
  • 2- Mehmet İnan GÜLÇEK
  • 3- Ali YILDIZ
  • 4- Ziya AKSU
  • 5- Mehmet ADIYAMAN
  • HUKUK KOMİSYONU

  • 1- Taner KAZANOĞLU
  • 2- Uğur AYDIN
  • 3- Filiz MERAKLI
  • 4- Burçin Kevser SEVİL
  • 5- Zülfiye KULA
  • AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

  • 1- Burcu ER DURMAZ
  • 2- Züleyha BİNGÖL
  • 3- Merve DOĞAN GÜRSEL
  • 4- İzzet PİLGİR
  • 5- Burçin Kevser SEVİL
  • SOSYAL HİZMETLER, YAŞLILAR VE ENGELLİLER KOMİSYONU

  • 1- Gündüz KOÇAK
  • 2- Levent ÇİZMELİ
  • 3- Züleyha BİNGÖL
  • 4- İzzet PİLGİR
  • 5- Mustafa İNCE
  • KENTSEL YENİLEME VE KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU

  • 1- İlhan DAL
  • 2- Doğan SARIKAYA
  • 3- Sedef CEM
  • 4- Burçin Kevser SEVİL
  • 5- Ziya AKSU
  • KÜLTÜR, SANAT, SPOR KOMİSYONU

  • 1- Merve DOĞAN GÜRSEL
  • 2- Uğur AYDIN
  • 3- Levent ÇİZMELİ
  • 4- Ziya AKSU
  • 5- İzzet PİLGİR
  • TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KOMİSYONU

  • 1- Züleyha BİNGÖL
  • 2- Serkan KALMAZ
  • 3- Merve DOĞAN GÜRSEL
  • 4- Zülfiye KULA
  • 5- Burçin Kevser SEVİL
  • TARIM KOMİSYONU

  • 1- Züleyha BİNGÖL
  • 2- Ersin EROĞLU
  • 3- Özkan YORULMAZBAŞ
  • 4- Mustafa İNCE
  • 5- Abdurrahim ERTAŞ
  • KENT TARİHİ VE TURİZMİ KOMİSYONU

  • 1- İlhan DAL
  • 2- Serkan KALMAZ
  • 3- Özkan YORULMAZBAŞ
  • 4- Ziya AKSU
  • 5- Memduh KAYMAZ
  • DOĞAL AFETLER VE İKLİM DEĞİŞİKLİKLERİ KOMİSYONU

  • 1- Doğan SARIKAYA
  • 2- Filiz MERAKLI
  • 3- Uğur AYDIN
  • 4- İzzet PİLGİR
  • 5- Hüseyin PAŞAOĞLU
  • ÇOCUK VE GENÇLİK KOMİSYONU

  • 1- Sedef CEM
  • 2- Merve DOĞAN GÜRSEL
  • 3- Uğur AYDIN
  • 4- Burçin Kevser SEVİL
  • 5- Zülfiye KULA
  • UYUŞTURUCU VE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KOMİSYONU

  • 1- Uğur AYDIN
  • 2- Fikret AKTAŞ
  • 3- Filiz MERAKLI
  • 4- İzzet PİLGİR
  • 5- Zülfiye KULA
  • DENETİM KOMİSYONU

  • 1- Sedef CEM
  • 2- Burcu ER DURMAZ
  • 3- Uğur AYDIN
  • 4- İsa NEZİR
  • 5- Hüseyin PAŞAOĞLU