Başkan'ın Mesajı
Değerli Bucalılar,
 
“Önce Buca Öncü Buca” sloganıyla çıktığımız bu yolda, 5 yıllık görev süremiz boyunca demokrasi ve katılımcılık odaklı projelerle kentimizin geleceğine yön vereceğiz.  
 
Kentsel dönüşümden gençlik projelerine kadar Buca için hazırladığımız tüm planları adım adım sizlerle beraber hayata geçireceğiz. Bunun için öncelikle mahalle meclislerimizi ve Buca esnaf masasını kurarak yerel yönetimi hemşehrilerimizle buluşturacağız.  
 
Buca’mızın alt ve üst yapı ihtiyaçlarını ivedilikle çözecek programları hayata geçirerek vizyon projeler için sahaya çıkmaya hazırlanırken bir yandan da her mahalleye eşit hizmet götürmek için hareket edeceğiz. 
 
Tarihsel zenginliğin, kardeşlik kültürünün, hoşgörünün beşiği Buca’mızı 21. yüzyılın öncü kentleri arasına siz Bucalı hemşehrilerimizle beraber sokacağız.  
 
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, cumhuriyetin kazanımlarına sonuna dek sahip çıkarak hep beraber inşa edeceğimiz daha güzel bir Buca için var gücümüzle çalışacağız. Böylesi heyecan verici bir dönemde gücümüzü sizden aldığımız için onur duyuyoruz.
Hepinize sevgi ve saygılarımla,
 
Görkem DUMAN
Buca Belediye Başkanı