Başkan'ın Mesajı
Başkan'ın Mesajı

Değerli Hemşehrilerim,

 

Bucamızı eğitimden sanata, kültürden spora hayatın her alanında yapacağımız yatırımlarla çağdaş modern kimliğini yükseltip, İzmir’in parmakla gösterilen kentleri arasında yer alması için çalışmalarımıza başlıyoruz. Tüm Bucalıların aklındaki, hayalindeki daha çağdaş, daha özgür bir kent yaratmak için hep birlikte yol alacağız.

 

İlk etapta eğitimden sanata, spordan tarıma uzanan onlarca projemizi hızla hayata geçirip kentin ve kentlinin ihtiyaçları doğrultusunda belirleyeceğimiz yepyeni projelerimizle Bucamızı eskisi gibi üzüm kokan, nefes alan bir kent haline getireceğiz. Yapacağımız tüm çalışmalarda önceliğimiz yeşil alan olacak. Çocuk oyun alanlarıyla, vatandaşımızın rahatlıkla gezebileceği kent parklarımızla hepimizin gıpta ile bakacağı bir Buca yaratmak istiyoruz.

 

Bucamızı ortak akılla yönetilen şeffaf, özgür ve çağdaş bir kent yapacağız. İnancımız, kararlılığımız ve projelerimizin yanında tek ve en önemli ihtiyacımız sizlerin yol arkadaşlığı. Gelin el ele, omuz omuza verip Bucamızı birlikte yüceltelim… 

 

Erhan KILIÇ          

Buca Belediye Başkanı