Meclis Komisyonları
Meclis Komisyonu

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU (Zorunlu)

  • 1- İlhan Dal
  • 2- Doğan Sarıkaya
  • 3- Hüseyin Duyan
  • 4- Hüseyin Paşaoğlu
  • 5- Ziya Aksu
  • ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

  • 1- Filiz Meraklı
  • 2- Burcu Er Durmaz
  • 3- Ali Yıldız
  • 4- Mustafa Solmaz
  • 5- Mehmet Adıyaman
  • PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU (Zorunlu)

  • 1- Özkan Yorulmazbaş
  • 2- Levent Çizmeli
  • 3- Ersin Eroğlu
  • 4- Mustafa Solmaz
  • 5- İsa Nezir
  • ESNAF KOMİSYONU

  • 1- Ersin Eroğlu
  • 2- Züleyha Bingöl
  • 3- Fikret Aktaş
  • 4- Memduh Kaymaz
  • 5- İzzet Pilgir
  • HUKUK KOMİSYONU

  • 1- Uğur Aydın
  • 2- Taner Kazanoğlu
  • 3- Bülent Uygur
  • 4- Burçin Kevser Tourchian
  • 5- İsa Nezir
  • AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

  • 1- Merve Doğan
  • 2- Eşref Çakır
  • 3- Uğur Aydın
  • 4- Abdurrahim Ertaş
  • 5- Ünal Ömür
  • SOSYAL HİZMETLER, YAŞLILAR VE ENGELLİLER KOMİSYONU

  • 1- Gündüz Koçak
  • 2- Ali Yıldız
  • 3- Filiz Meraklı
  • 4- Mustafa İnce
  • 5- Zilfi Kula
  • KENTSEL YENİLEME VE KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU

  • 1- Burcu Er Durmaz
  • 2- Hüseyin Duyan
  • 3- Ersin Eroğlu
  • 4- Ünal Ömür
  • 5- Mehmet Adıyaman
  • KÜLTÜR, SANAT, SPOR KOMİSYONU

  • 1- Levent Çizmeli
  • 2- Bülent Uygur
  • 3- Ali Yıldız
  • 4- İzzet Pilgir
  • 5- İbrahim Şengöz
  • TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KOMİSYONU

  • 1- Züleyha Bingöl
  • 2- Mehmet İnan Gülçek
  • 3- Gündüz Koçak
  • 4- Burçin Kevser Tourchian
  • 5- İbrahim Şengöz
  • TARIM KOMİSYONU

  • 1- Merve Doğan
  • 2- Özkan Yorulmazbaş
  • 3- Filiz Meraklı
  • 4- Mustafa İnce
  • 5- Memduh Kaymaz
  • KENT TARİHİ VE TURİZMİ KOMİSYONU

  • 1- Özkan Yorulmazbaş
  • 2- İlhan Dal
  • 3- Mehmet İnan Gülçek
  • 4- Abdurrahim Ertaş
  • 5- Zilfi Kula
  • DOĞAL AFETLER VE İKLİM DEĞİŞİKLİKLERİ KOMİSYONU

  • 1- Ersin Eroğlu
  • 2- Doğan Sarıkaya
  • 3- Levent Çizmeli
  • 4- Ziya Aksu
  • 5- Hüseyin Paşaoğlu
  • KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ

  • 1- Asil Üye (1) - Burcu Er Durmaz
  • 2- Asil Üye (2) - Hüseyin Duyan
  • 3- Asil Üye (3) - Ziya Aksu
  • 4- Yedek Üye (1) - Filiz Meraklı
  • 5- Yedek Üye (2) - Züleyha Bingöl
  • 6- Yedek Üye (3) - Mehmet Adıyaman
  • TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ

  • 1- Asil Üye - Taner Kazanoğlu
  • 2- Yedek Üye - Mustafa Kartal
  • EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ

  • 1- Asil Üye - Filiz Meraklı
  • 2- Yedek Üye - Mustafa İnce