Buca İmar A.Ş.
Buca İmar A.Ş.

BUCA-MAR A.Ş.'NİN GENEL BİLGİLERİ

FAALİYET ALANLARI

ŞANTİYE İMALAT

DÜĞÜN SALONU İŞLETMECİLİĞİ

KİRALAMA HİZMETİ

 

Buca-Mar A.Ş. İnternet Sitesi

 

BUCA-MAR A.Ş. GENEL AMACI

Şirket ortaklarının temsil ettikleri belde halkının gereksinimlerinin karşılanması ve çıkarları doğrultusunda ekonomik yaşama katılmaları ve gereksim duyulan mal ve hizmetlerin taşıdıkları niteliklerin duyarlı bir biçimde tanımlanması ve üretilmesi ile bunların maliyetleri ve dolayısıyla fiyatlarının olası en az düzeyde sağlanabilir kılınması.

 

HEDEFLERİMİZ

a) İlçe ve bölge insanlarının yararlanmaları bakımından şirketimizin işletmiş olduğu ve kiralamış bulunduğu yerlerin hizmet kalitesinin yükseltilmesi

b) Şirketimiz şantiyesinde TSE ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretilen ve şirketimize ait marka tescili yapılmış (BUCA-MAR) mamullerin daha rekabetçi ve daha kaliteli ürünlerimizin bölge halkının kullanımına sunulması

c) Şirketimiz iyi hizmet ve kaliteli üretim şiyarının yanında istihdam yaratmayı da amaçlamaktadır.

 

BİNA HİZMETLERİ İLE İLGİLİ HÜKÜMLER

a) Binaların ucuz ve hava kirliliğine yol açmayacak bir biçimde ısıtılması çareleri aramak.

b) Isınma ve hava kirliliğini önlemek amacıyla yapılan teknolojik çalışmaları ve gelişmeleri izlemek kamu ve özel kuruluşlarla işbirliği yapmak katı, sıvı ve gaz yakıtların alımı, satımı ve dağıtımını yapmak.

c) Şirket amaçlarını gerçekleştirmek için un ve ekmek fabrikaları kurmak ve üretilen malları satmak için satış yerleri açmak

d) Basın ve yayın işleri yapmak.

e) Sergi ve panayırlar düzenlemek

 

ETKİNLİKLER İLE İLGİLİ GENEL HÜKÜMLER

a) İşletme hakkı, patent, lisans, know-how, ihtira beratı, isim hakkı ve marka anlaşmaları yapar bunları satın alır, satar, kiralar veya kiraya verir.

b) Her türlü bina, araç, gereç, iş makinesi, bilgisayar ve programlarını işletme hakkı patent lisans gibi haklarını sigorta ettirir, sigorta acenteliği işletir.

 

İMAR VE TARIM İLE İLGİLİ KONULAR

a) İmar amacı ile arsa ve arazi edinmek ve gerek şirketin gerekse ortaklarının olduğu gibi üçüncü kişilerin malı olan taşınmazlar üzerinde konutlar, çarşılar, endüstri kompleksleri inşa ettirmek

b) Her türlü resmi ve özel bina ile alt ve üst yapı inşaatları, geçitler, köprülü kavşaklar ve benzeri sanat yapıtları inşaatı taahhüdünde bulunmak, yapmak ve yaptırmak

c) İmar ve bayındırlık hizmetlerine ilişkin girişimlerde bulunmak ve her türlü inşaat, onarım tesisat ve taahhüdlerde bulunmak.

d) Toplu konut kanununa göre toplu konut yapmak ve yaptırmak Şirket şantiyesinde TSE ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta olup; Buca-mar şirketine ait Marka tescili yapılmıştır.

 

ÜRÜNLERİMİZ

BEHETON

Dış mekanların en çok kullanılan parke taşı olan Behaton, alışılmış biçimiyle dış zeminlerin vazgeçilmez döşeme taşı olarak kendini kanıtlamıştır.Bir çok toplu konut alanlarında rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum gösteren Behaton, sağlamlığının yanı sıra dekoratif görünümü ile de ihtiyacınıza en iyi ve ucuz şekilde cevap verebilmektedir.

Özellikle şehir içi yol ve tretuar kaplamalarında, sanayi alan ve yollarında, araç park alanlarında, ticari merkezlerde, fabrika çevreleri ve benzeri yoğun çalışmalara maruz kalan bölgelerde yıllarca bozulmadan kullanabileceğimiz Behaton, muhtelif renk seçenekleri sayesinde mekanlarınızı canlandıracaktır. Şirketimiz şantiyesinde TSE ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretilen ve Buca-Mar şirketine ait marka tescili yapılmıştır.

Boyut ve Ölçüler

Genişlik

Uzunluk

Yükseklik

Adet/m2

Kg/m2

16.3 cm

19.8 cm

6 cm

35

135

16.3 cm

19.8 cm

8 cm

35

180

 

BORDÜR

Ana yolların ve yaya yollarının, araç yolu ve yeşil alanlardan ayrılmasında kullanılan köşeli bordürler, yapılan döşeme çalışmalarına görünüş güzelliği katan tamamlayıcı bir prefabrik elemandır.Yaya yolları ve sınırlandırılmış alanlara araç park etmesini kolaylıkla engellemesi bakımından da tercih edilmektedir.Sağlamlığının yanında dayanıklı olmasıda kullanımını yaygınlaştırmıştır.

Boyut ve Ölçüler

Genişlik

Uzunluk

Yükseklik

Adet/m2

Kg/m2

15/18 cm

70 cm

30 cm

1,4

112

12/5 cm

50 cm

18 cm

2

46

 

ÇİM TAŞI RONDO

Çim Taşları yeşil alanlara hasar verilmeden araçlar ve yayalar tarafından üzerinden geçilmeyi sağlarlar.İçlerinden çıkan çim örtüsü ile kombine edilen beton çim taşları park alanlarında, garajlarda, tüm özel ve genel mekanlar ile yerleşim yerlerinde, spor tesisleri ve rekreasyon alanlarında kullanılmak üzere seçilebilecek en uygun beton elemanıdır.

Boyut ve Ölçüler

Genişlik

Uzunluk

Yükseklik

Adet/m2

Kg/m2

30 cm

30 cm

10 cm

11

140

 

PRİZMATİK

Klasik tip kaplama taşları sınıfından olan Prizmatik Parke Taşı, uygulama alanının genişliği nedeni ile farklı mekanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir.Prizmatik, şehir içi yaya ve araç trafiğine açık yollarda, alışveriş merkezleri, toplu konut alan ve yollarında sanayi tesislerinin iç ve dış mekanlarda, bahçe peyzajında en çok kullanılan parke taşıdır.Değişik şekil ve motiflerde dizilebilmesi ve her türlü mimariye uygunluk göstermesi Prizmatik taşın projelere kolay uygulanabilmesini ve doğal görünümü sağlamaktadır.

Boyut ve Ölçüler

Genişlik

Uzunluk

Yükseklik

Adet/m2

Kg/m2

10 cm

20 cm

6 cm

49

140

10 cm

20 cm

8 cm

49

170

 

TIRTILTAŞ

Kilitli Beton Parke Taşları arasında kilit yapısının çok sıkı ve sağlam olması sebebiyle ayrı bir özelliği olan Tırtıltaş, ayrıca dinamik yüklerin etkili ve ağır taşıtların yoğun olduğu sanayi bölgelerinde güvenle kullanılabilmektedir.Farklı tip döşeme olanaklarıyla her türlü dış mekanlara içinde mimariye uygunluk gösteren Tırtıltaş, çeşitli renk olanakları sayesinde uygulanan alanlara canlılık ve çağdaş bir görünüm kazandırır.

Boyut ve Ölçüler

Genişlik

Uzunluk

Yükseklik

Adet/m2

Kg/m2

11.3 cm

22.5 cm

8 cm

38

170

11.3 cm

22.5 cm

10 cm

38

210